Reference

kpt. Mgr. P. DUŠEK


Jsem vděčný spolku SPAKEMP, že svým přístupem mého syna do airsoftu neodradil, ale nadchli ho pro něj, protože je to jediný pohyb kdy vstane od počítače je právě airsoft. A je schopen strávit na různých akcích, které si sám zjišťuje, zatímco nebyl předtím schopen si ani namazat rohlík, celý den.....

O. Maxová


Ráda bych poděkovala za syna, který si tábor velmi užil. Přijel nadšený a vlastně se mu z tábora ani nechtělo :-) Stejně nadšený byl i manžel, který se i se synem zúčastnil potáborového víkendu. Oba se těší na další ročník. Syn se teď snaží zlákat i své kamarády, aby jeli také.

P. Hricko


Vřelé poděkování Ardonovi a kolegům s SPA, kteří organizují dětský tábor, předtáborové a potáborové srazy, kterých se mohou účastnit ne jen děti, ale i jejich rodiče. Děkuji za jejich ochotu ukázat dětem jak to bývá na vojně a tím je učí nějaké té zodpovědnosti. Celému Týmu SPA chci poděkovat za jejich úsilí a doufáme , že se i nadále budeme setkávat tak jak to bylo doposud. Přeji všem pevné zdraví a ještě jednou veliké díky.